Oliver Peoples OV5448T-1005-46 OV5448T 46 1005 Sunglasses
Thumbnail
Oliver Peoples OV5448T 46 1005 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Small
Eye Size
46mm
Bridge size
22mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
22mm
Eye Size
46mm
Fit
Small
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm