Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 SF938S 57 023 Sunglasses
Thumbnail
Salvatore Ferragamo SF938S 57 023 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
15mm
Temple Length
150mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
15mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
Grey
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
150mm