Smith BRIDGETOWN-N6T-54 BRIDGETOWN 54 N6T Bridget Sunglasses
Thumbnail
Smith BRIDGETOWN 54 N6T Bridget Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
Smoke
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
20mm
Temple Length
135mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
20mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Grey
Smoke
UV Protection
Temple Length
135mm