Smith CAVALIER-LPA-55 CAVALIER 55 LPA Sunglasses
Thumbnail
Smith CAVALIER 55 LPA Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Red
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Purple
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Multilayer
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Red
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Mens
Ladies
Lens colour
Purple
UV Protection
Multilayer
Temple Length
140mm