Smith CRUSADER-OXZ-53 CRUSADER 53 OXZ Crusader Sunglasses
Thumbnail
Smith CRUSADER 53 OXZ Crusader Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Mirror
Multilayer
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
21mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
21mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Mens
Lens colour
Multilayer
UV Protection
Mirror
Temple Length
140mm