Smith ECLIPSE-LPA-58 ECLIPSE 58 LPA Eclipse Sunglasses
Thumbnail
Smith ECLIPSE 58 LPA Eclipse Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Red
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Purple
Lens technology
Multilayer
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
58mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
15mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Red
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Purple
Multilayer
UV Protection
Temple Length
140mm