Smith GETAWAY-IMM-56 GETAWAY 56 IMM Sunglasses
Thumbnail
Smith GETAWAY 56 IMM Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm