Smith HOLIDAY-2M4-54 HOLIDAY 54 2M4 Holiday Sunglasses
Thumbnail
Smith HOLIDAY 54 2M4 Holiday Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Frame Colour
White
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
Smoke
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
White
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Grey
Smoke
UV Protection
Temple Length
140mm