Smith PIVLOCKASANA-N-1ED-99 PIVLOCKASANA 99 N 1ED Sunglasses
Thumbnail
Smith PIVLOCKASANA 99 N 1ED Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Rimless
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
99mm
Bridge size
01mm
Temple Length
125mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
01mm
Eye Size
99mm
Fit
Large
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Rimless
Gender
Ladies
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
125mm