Smith QUESTA-WK5-50 QUESTA 50 WK5 Sunglasses
Thumbnail
Smith QUESTA 50 WK5 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Small
Eye Size
50mm
Bridge size
19mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
50mm
Fit
Small
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Mens
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm