Smith SIDNEY-1ED-52 SIDNEY 52 1ED Sunglasses
Thumbnail
Smith SIDNEY 52 1ED Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
Polarized
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
22mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
22mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Grey
Polarized
UV Protection
Temple Length
145mm