Smith SNARE-RYU-51 SNARE 51 RYU Sunglasses
Thumbnail
Smith SNARE 51 RYU Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
Frame Colour
Tortoiseshell
Lens colour
Purple
Lens technology
Multilayer
Eye Size
51mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Bridge size
20mm
Eye Size
51mm
Frame Colour
Tortoiseshell
Lens colour
Purple
UV Protection
Multilayer
Temple Length
145mm