Smith THERUNAROUND-S45-55 THERUNAROUND 55 S45 Sunglasses
Thumbnail
Smith THERUNAROUND 55 S45 Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Pink
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
Polarized
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Pink
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Brown
Polarized
UV Protection
Temple Length
140mm