Thom Browne TB-015-LTD-BLK-GRY-62 TB LTD 015 62 BLK GRY Sunglasses
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Grey
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
62mm
Bridge size
15mm
Temple Length
144mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
15mm
Eye Size
62mm
Fit
Large
Frame Colour
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Temple Length
144mm