Trussardi STR454FL-004AS-63 STR454FL 63 004AS Sunglasses
Thumbnail
Trussardi STR454FL 63 004AS Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
63mm
Bridge size
14mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
14mm
Eye Size
63mm
Fit
Large
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Mens
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm