Versace VE4430U-529487-53 VE4430U 53 529487 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Versace VE4430U 53 529487 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
20mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
20mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm