Versace VE4470B-54741U-56 VE4470B 56 54741U Fashion Sunglasses
Thumbnail
Versace VE4470B 56 54741U Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Grey
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Silver
Lens technology
Mirror
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Grey
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Silver
Mirror
UV Protection
Temple Length
140mm