Victoria Beckham VB671S-5914009 VB671S 59 5914009 Sunglasses
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens Filter
2
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
59mm
Bridge size
14mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
14mm
Eye Size
59mm
Fit
Large
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Grey
Lens Filter
2
Temple Length
140mm