Vogue VO5428S-299414-51 VO5428S 51 299414 Sunglasses
Gender
Ladies
Frame Colour
Pink
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Lens Filter
3
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
18mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Pink
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Lens Filter
3
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm